İncili Köşk’te Son Gece pdf – Yandex indir

tarafından
6
İncili Köşk’te Son Gece pdf – Yandex indir

Gölgeler soğumuş, güneş tesirini yitirmişti. Avlu duvarlarından bir ürperti yayılıyordu bahçeye. Kabarık kürklerine sarınmış misafirler karanlıkta bütün ışıkları yanan köşke bir bir gelmeyebaşladı. Her giren sofada kandillerin ışıklarıyla cilalanmış incilerden gözünü alamıyordu. Murad misafirlerini böylesine eşsiz bir abideye sahip olmanın gururuyla karşılıyor, sanki adımları daha sağlam basıyor, eklemleri daha iyi kavrıyordu. Öyle sanıyordu ki incilerden kendine nurlu bir kuvvet akmaktaydı. Büyük salonda baş köşeye kurulmuş oturuyor, taşlarla çevrelenmiş kavuğundan geniş alnına tek damla inci sarkıyordu.
 

İncili Köşk’te Son Gece isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Seren Ay Erkek tarafından yazılmış ve EDEBİYATİST YAYINEVİ yayınevinin 09.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Cehennemlik (Cep Boy) (2 Cilt) (Tam Metin) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Cehennemlik (Cep Boy) (2 Cilt) (Tam Metin) indir, Cehennemlik (Cep Boy) (2 Cilt) (Tam Metin) oku ve Cehennemlik (Cep Boy) (2 Cilt) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İncili Köşk’te Son Gece pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.