İnancın Biyolojisi Bilincin, Maddenin ve Mucizelerin Gücünü Açığa Çıkarmak pdf – Yandex indir

tarafından
5
İnancın Biyolojisi  Bilincin, Maddenin ve Mucizelerin Gücünü Açığa Çıkarmak pdf – Yandex indir

 “Dr. Bruce Lipton, anlamlı olduğu kadar erişilebilir bir uslüpla, yaşam ile bilinç arasındaki uzun zamandır aranan ‘eksik bağlantıyı’ bize sunuyor. İnancın Biyolojisi’nin yeni milenyum bilimi için bir mihenk taşı olacağından hiç şüphem yok.”
– Gregg Braden, Tanrı Şifresi ve İlahi Matriks kitaplarının yazarı.
 
Beynin işleyişinin biyokimyasal etkileri hakkında yapılan çarpıcı yeni bilimsel keşifler, vücudumuzdaki tüm hücrelerin düşüncelerimizden etkilendiğini göstermektedir. Bu araştırmaların sonuçları, yaşamla ilgili algımızı köklü bir şekilde değiştiriyor. Biyolojimizi genler ve DNA’nın kontrol etmediğini, bunun yerine DNA’nın pozitif ve negatif düşüncelerimizden kaynaklanan enerji mesajları da dahil olmak üzere hücre dışından gelen sinyallerle kontrol edildiğini gösteriyor. Ünlü hücre biyologu Bruce H. Lipton, Ph.D., yeni Epigenetik biliminin zihin ve madde arasındaki bağlantısının, hem kişisel yaşamlarımızdaki, hem de türümüzün kolektif yaşamındaki derin etkilerine dair anlayışımızda nasıl devrim yarattığını açık, anlaşılabilir bir dil, çizimler, mizah ve günlük örnekler kullanarak gösteriyor. Bu kitap, kendi düşünme şekliniz hakkındaki düşüncelerinizi sonsuza dek değiştirecek.
 

İnancın Biyolojisi Bilincin, Maddenin ve Mucizelerin Gücünü Açığa Çıkarmak isimli 336 sayfadan oluşan kitap ; Bruce H. Lipton tarafından yazılmış ve BUTİK YAYINCILIK yayınevinin 01.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

İnancın Biyolojisi Bilincin, Maddenin ve Mucizelerin Gücünü Açığa Çıkarmak pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.