İmanı Hayata Tercih Etmek pdf – Yandex indir

tarafından
4
İmanı Hayata Tercih Etmek pdf – Yandex indir

Bu kitap sözlerini hayatını feda ederek tasdik etmiş bir ilim talebesinin kitabıdır. Seyyid Kutub rahimehullah’ın da dediği gibi; “Kalem sahipleri çok şey yapabilirler; Ancak şu şartla ki yazdıklarını kanlarıyla imzalamaları gerekir.” İşte Fehmeddin Dindar Hoca da Allah yolunda hayatını feda ederek, yazdıklarını kanıyla imzalayan şahsiyetlerden biridir. Şayet kitap bu bakış açısıyla okunursa, Allah’ın izniyle faydası daha büyük olacaktır.
 
Bu kitapta ilim, amel, ihlas, zikir, davet ve cihad konuları işlenmektedir ki; bu hususlar özellikle günümüz Müslümanlarının ve hassaten genç neslin şiddetle ihtiyaç duyduğu konulardır. Kitap, sohbetlerin deşifre edilip yazıya geçirilmiş hâlidir. Bundan dolayı kitapta yer yer tekrarlar bulunmakta ve sohbet dili kullanılmaktadır. Okuyucuların bu hususu mazur görmeleri ve kitabı okurken bu hususları gözden kaçırmamaları umulur. Zira kitap farklı zamanlarda ve yapı itibari ile birbirinden çok farklı mekânlarda verilen sohbetlerin bir araya getirilmesinden oluşmuştur. Bununla beraber faydalı olacağını umarak okunmasını tavsiye ederiz.
 

İmanı Hayata Tercih Etmek isimli 448 sayfadan oluşan kitap ; Fehmeddin Dindar tarafından yazılmış ve BEKA YAYINLARI yayınevinin 30.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Adudüddin el-Îcî’de Ulûhiyyet Düşüncesi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Adudüddin el-Îcî’de Ulûhiyyet Düşüncesi indir, Adudüddin el-Îcî’de Ulûhiyyet Düşüncesi oku ve Adudüddin el-Îcî’de Ulûhiyyet Düşüncesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İmanı Hayata Tercih Etmek pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.