İlaç Dünyası Hakkındaki Gerçekler pdf – Yandex indir

tarafından
5
İlaç Dünyası Hakkındaki Gerçekler  pdf – Yandex indir

Dünyada her yıl milyarlarca kişi, reçeteli ilaçlara şaşırtıcı miktarlarda para harcıyor. İlaç fiyatlarının yüksekliği hakkında sunulan en büyük argüman ise araştırma ve geliştirme çalışmalarını finanse etmek… Dr. Marcia Angell, kitabında bu iddianın doğru olmadığını kanıtlarken diğer taraftan da ilaç dünyasının gün yüzü görmemiş gerçeklerini ortaya çıkarıyor ve ilaç şirketlerinin gerekli izinleri almak için zenginliklerini nasıl küstahça kullandıklarını, paralarını araştırmadan ziyade pazarlamaya harcadıklarını kanıtlıyor.
 
Özellikle HIV / AIDS, kanser ve alerji ilaçlarına odaklanan Dr. Angell, yeni ürünlerin nasıl pazara sunulduğunu, klinik araştırmalardaki hileleri ve kontrolden çıkan ilaç endüstrisini bütün çıplaklığıyla gözler önüne seriyor. 
 
İlaç Dünyası Hakkındaki Gerçekler, ilaç şirketlerinin gücünün büyüklüğüne karşı net ve yerinde bir bakış açısı sunuyor. Anlaşılır, ikna edici ve son derece önemli bir kitap…
                                                                 
Boston Sunday Globe
 

İlaç Dünyası Hakkındaki Gerçekler isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Marcia Angell tarafından yazılmış ve YAKAMOZ YAYINCILIK yayınevinin 18.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

İlaç Dünyası Hakkındaki Gerçekler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.