İktisat Politikası Kuram ve Uygulama pdf – Yandex indir

İktisat Politikası  Kuram ve Uygulama pdf – Yandex indir

Değerli okuyucu, elinizdeki kitap pandemi döneminde büyük emek verilerek ve değerli bir çalışmanın ürünü olarak gün yüzüne çıkmıştır. Özellikle belirtmek isterim ki, Türkçe literatürde İktisat Politikası üzerine klasik ders kitabı metodu veya diğer türlerde kaleme alınmış çok fazla kitap bulunmamaktadır. Bizim çalışmamızın en önemli özelliklerinden biri alanında önde gelen değerli akademisyenlerin bu çalışmada bir araya gelmiş olmasıdır. Böylece eserimizin her bölümü yüksek motivasyon ve enerji ile yazılmıştır.
İktisat Politikası muhtevası itibariyle önemini her geçen gün arttırmaktadır. Bu bağlamda hazırlamış olduğumuz kitap çalışmasının içeriğini, ekonomi politikası ve türevi konular oluşturmaktadır. Bu eser, Batman’dan Çanakkale’ye, Giresun’dan İzmir’e ülkenin dört köşesinden 17 farklı üniversiteden, 22 akademisyenin katkısı ile hazırlanmıştır. İktisat, Maliye, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ile Tarih bölümlerinde bu alan üzerine çalışan birbirinden değerli akademisyenlerin ortak eseri olarak gün yüzüne çıkmış olup, disiplinlerarası bir bakış açısı ile kaleme alınması noktasında çoğu eserden farklılaşmaktadır.
 

İktisat Politikası
Kuram ve Uygulama isimli 551 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve PARADİGMA AKADEMİ YAYINLARI yayınevinin 30.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Karikatürlerle Azgın Kapitalizmin Tüketim Ekonomisi ve Gönüllü Köleleri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Karikatürlerle Azgın Kapitalizmin Tüketim Ekonomisi ve Gönüllü Köleleri indir, Karikatürlerle Azgın Kapitalizmin Tüketim Ekonomisi ve Gönüllü Köleleri oku ve Karikatürlerle Azgın Kapitalizmin Tüketim Ekonomisi ve Gönüllü Köleleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İktisat Politikası Kuram ve Uygulama pdf – Yandex indir - PDF indir