İki Ülkenin Kraliçesi Nefertiti pdf – Yandex indir

İki Ülkenin Kraliçesi  Nefertiti pdf – Yandex indir

Tanrı Ra, “Evet, Hemetra! Tam düşündüğün nedenlerle, içinden geldiği için yaptığın yardım. Bu nedenle tanrılarının ve tanrıçalarının yardımını hak ettin. Bu şansı tüm insanlara bağışlamayız, bunu da bil!” dedi. Geri adımlarla tahtına doğru yaklaştı. “Bu yüzden gün ışımadan önce uyanacaksın. Kraliyet konutuna giderken karşına çıkacak bir adam sana, ‘Bugün güneş çok parlayacak’ diyecek. Bil ki bu sana şu anki yaşadıklarının gerçek olduğunun ispatıdır. Sen de ona ‘Güneş parlayabilir ama yağmurdan sakınmak gerekir.’ diyeceksin.

Hemetra, Kraliçe Nefertiti’nin sadık bir hizmetkarı olmaktan çok onun en yakın dostuydu. Dostu için canını feda etmekten çekinmeyen bu yalnız kadın, kaybolan tacı yeniden bulmak için neler yapabilirdi? Çıktığı yollar hayatını ne kadar değiştirecekti? Kendi kızı gibi gördüğü ve her seferinde korumaya aldığı Prenses Ankhesenpaaten için ne kadar cesurdu?

Ailesini veba sonucu kaybetmiş bir kadının dostu için yaptığı fedakarlıklar ve Kraliçe Nefertiti’nin gerçek hayatından kesitleri soluksuz okuyacaksınız.
 

İki Ülkenin Kraliçesi
Nefertiti isimli 431 sayfadan oluşan kitap ; Conan Brown tarafından yazılmış ve FA YAYINLARI yayınevinin 30.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Feylesof: Felsefi Aforizmalar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Feylesof: Felsefi Aforizmalar indir, Feylesof: Felsefi Aforizmalar oku ve Feylesof: Felsefi Aforizmalar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İki Ülkenin Kraliçesi Nefertiti pdf – Yandex indir - PDF indir