İki pdf – Yandex indir

tarafından
14
İki pdf – Yandex indir

İnsan her şeyi onaramaz. Bazı şeyler zaman alır; bazı şeyler hep bozuk kalır.”
 
İKİ, insanın belki de en derin iç çekişmesini, öz benliğiyle başka insanların kanaatlerinden oluşmuş sentetik benliği arasındaki rekabeti, Güney Amerika ormanlarında hala geçerli olan otantik bir sınav aracılığıyla anlatıyor:
 
“Kuanapaga’da yaşayan herkes otuz üç yaşına bastığı gün tek başına ormanın derinliklerine çekilir, yaşamlarının en büyük sınavını başlatmak için kendi isteğiyle bu kutsal zehri içip sonra da insanın en büyük düşmanı bedeninden sökülüp atılıncaya kadar ormanın bir köşesinde tek başına beklerdi. Yerlilerin İKİ adını verdiği ölümcül sınavın başlangıcıydı bu. İnsanın en zor ve en tehlikeli düşmanı, onunla tıpatıp aynı surette bedeninin içinden çıkıp karşısına dikildiği ilk aşamaydı.”
 

İki isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Bülent Göksal tarafından yazılmış ve EDEBİYATİST YAYINEVİ yayınevinin 21.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İmgeler ve Cesetler pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İmgeler ve Cesetler indir, İmgeler ve Cesetler oku ve İmgeler ve Cesetler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İki pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.