İhyau Ulûmi’d-Dîn (4. Cilt) pdf – Yandex indir

tarafından
7
İhyau Ulûmi’d-Dîn (4. Cilt) pdf – Yandex indir

11. yüzyılın büyük İslâm âlimi İmam Gazâlî rah., kaleme aldığı eserlerle yalnızca yaşadığı dönemde değil, hemen her asırda derin izler bırakan fakih ve sufi bir âlimdir. Bu değerli eserlerin arasında öyle bir kitap vardır ki fıkıh, ahlâk ve tasavvuf konularında, yazıldığı günden şimdiye dek İslâm âleminde derin saygı ve kabul görmüştür; İhyâü Ulûmi’d-Dîn… Semerkand Yayınlarından bölüm bölüm müstakil kitaplar halinde yeniden tercüme edilen ölümsüz eser, artık ciltli olarak da basılıyor. İslâm’ın Sınırları, Kardeşlik Hukuku ve Uzletin Edepleri adlı üç kitabın bir araya getirildiği 4. Cilt gerek tasarımıyla gerekse okuma kolaylığıyla okuyucuları için tüm Semerkand iletişim merkezlerinde…
 

İhyau Ulûmi’d-Dîn (4. Cilt) isimli 552 sayfadan oluşan kitap ; İmam-ı Gazali tarafından yazılmış ve SEMERKAND YAYINCILIK yayınevinin 25.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri indir, Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri oku ve Şems-i Tebrizi’nin Not Defteri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İhyau Ulûmi’d-Dîn (4. Cilt) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.