İhtiyar Savaşçı pdf – Yandex indir

tarafından
6
İhtiyar Savaşçı pdf – Yandex indir

İki ay sürekli çalıştım öykü üzerinde, ve, bitirir bitirmez, bir tek cümlesini okumadan, müsveddesini toplayıp masamın en alttaki çekmece gözüne sakladım. Düşünmüyorum öykü üzerine. Kompoziayonundan, alışılmış öykü sınırları içinde kalıp kalmadığından emin değilim. Teknik yapısı dışında stili, sanatsal değeri üzerine de düşünmüyorum. Düşünmeye gerek duymuyorum. Ne ki, öyküyü yazdığım sürece, İhtiyar Savaşçı ve Melek Hanım’la birlikte, kendimin de bugünkü Gurzuf’a ve Kızıltaş’a döndüğümü, ötekiler gibi, kendimi de cenaze törenine katıldığımı ve ötekilerle birlikte Gurfuz’un anacaddesinden geçip bayırdaki eski mezarlığa girdiğimi hisseder gibi oluyorum. Öykünün değeri mi? Önemli değil. Bu kadarı yeter bana. (Cengiz Dağcı, Yansılar-3, Nisan 1989
 

İhtiyar Savaşçı isimli 221 sayfadan oluşan kitap ; Cengiz Dağcı tarafından yazılmış ve ÖTÜKEN NEŞRİYAT yayınevinin 29.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan En Çılgın Takıntı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde En Çılgın Takıntı indir, En Çılgın Takıntı oku ve En Çılgın Takıntı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İhtiyar Savaşçı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.