İçerik Pazarlama Dijital Dünyada Marka ve Hikaye Yaratma Stratejileri pdf – Yandex indir

tarafından
5
İçerik Pazarlama  Dijital Dünyada Marka ve Hikaye Yaratma Stratejileri pdf – Yandex indir

İnternet, bireyin gündelik hayatının parametrelerini tümüyle değiştirmiştir. Sosyal medya ise ağ üzerindeki bireyleri birbirine bağlayarak çok daha etkileşimli bir dünya yaratmıştır. Dijital dönüşümün sonucu olarak insanoğlu, bilgiye ulaşma noktasında hız kaydetmiş, fikirlerini dile getirebilmiş ve başkalarıyla bu fikirleri tartışabilmiştir.
Mevcut durum markaların yürüttüğü iletişim çalışmalarını da tümüyle değiştirmiştir. Bireyler artık her an iletişim kurabilecekleri, soyut değer yaratabilen ve bir hikâyeye sahip olan markalarla etkileşim halinde olmayı tercih etmektedirler. Bu noktada içerik pazarlama, hem markayı tüketicinin gözünde uygun şekilde konumlandırmak ve bulunabilir kılmak hem de marka için bir hikâye yaratmak noktasında yeni bir bakış açısı sağlamaktadır.
“İçerik Pazarlama: Dijital Dünyada Marka ve Hikâye Yaratma Stratejileri” isimli bu kitap içerik pazarlamaya akademik bir perspektifle yaklaşarak, marka ve hikâye yaratma noktasında nasıl katkılar sağlayabileceğini tartışmakta, içerik pazarlamaya dair pratik ipuçları vermektedir.
 

İçerik Pazarlama
Dijital Dünyada Marka ve Hikaye Yaratma Stratejileri isimli 179 sayfadan oluşan kitap ; Oğuz Kuş tarafından yazılmış ve SARMAL KİTABEVİ yayınevinin 13.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kolay APP pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kolay APP indir, Kolay APP oku ve Kolay APP pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İçerik Pazarlama Dijital Dünyada Marka ve Hikaye Yaratma Stratejileri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.