İç Mimarlık Temelleri Seti (7 Kitap) pdf – Yandex indir

İç Mimarlık Temelleri Seti (7 Kitap) pdf – Yandex indir

İç mimarinin temel araçlarının sıralandığı başlıklarla sunulan bu kitaplar, akademik programlara uygun bir şekilde, kuramsal ve uygulamaya yönelik konuları çağdaş ve yaratıcı projeler üzerinden anlatmaktadır.
Kitaplarda, malzemelerin işlevsel ve yaratıcı kullanımları, ölçek ve iç mekânla nesne arasındaki ilişkiyi inceleme yöntemleri, iç mekân çizimi ve proje sunumu, mevcut binalar ve yeni yapılacak ekler arasındaki ilişkiler, tasarım öğelerinin konumlandırılması, ana binanın hem içerisinde hem de dışarısındaki unsurların iç mekâna etkisi, sergileme tasarımı, pafta düzen, yürüyüş hızı ve sirkülasyonla ilgili konuları ele almaktadır.
Diskoya pek de benzemeyen, sıra dışı, çılgın gece kulübü Haçienda’nın açılışından       izometrik perspektif çizimlerinin tasarıma etkisine kadar iç mimarlığın çağdaş, yaratıcı tasarım süreçlerini açıklayan bu kitaplarda, dergilere bakarak ve sohbet ederek çok uzun arayışlar sonucunda bulunabilecek çağdaş ve sıra dışı tasarım örnekleri bir arada sunulmuştur.

Sette yer alan kitaplar: İç Mimarlıkta: Biçim + Yapı, İç Mimarlıkta: Bağlam + Çevre ,
İç Mimarlıkta: İç Mekan Çizimi ve Sunumu, İç Mimarlıkta Yapı Bileşenleri ve Nesneler,İç Mimarlıkta; Doku + Malzeme, Mağaza Tasarımı,Stant Tasarımı ve Sergileme
 

İç Mimarlık Temelleri Seti (7 Kitap) isimli 1264 sayfadan oluşan kitap ; Sally Stone tarafından yazılmış ve LİTERATÜR YAYINLARI yayınevinin 15.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mimarlığı Değiştiren 100 Fikir pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Mimarlığı Değiştiren 100 Fikir indir, Mimarlığı Değiştiren 100 Fikir oku ve Mimarlığı Değiştiren 100 Fikir pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İç Mimarlık Temelleri Seti (7 Kitap) pdf – Yandex indir - PDF indir