İberistan / İbretler Ülkesi 3 pdf – Yandex indir

tarafından
4
İberistan / İbretler Ülkesi 3 pdf – Yandex indir

İnsan bir şeyi sabrederek isterse ona mutlaka ulaşır. Sabretmek zordur. Çünkü bu Allah’ın kullarına bir imtihanıdır. Onlara bazı sıkıntılar ve dertler vererek sabredip sabredemeyeceklerini görmek ister. İşte bu sıkıntılar ve dertler, gülün dikenleri gibidir. Elimize battığında canımız yanar fakat battığı andaki gibi kalmaz, daha sonra acısı geçer. Bu hayatta yaşadığımız sıkıntılar da böyledir. Allah bu sıkıntılara sabreden kullarına güllerini ikram eder.
 
İberistan, küçük okurlarına birer “ibret merceği” hediye edecek. Büyüyen çiçeğe, yürüyen böceğe, akan dereye; küslüklerine, sevinçlerine, başarılarına, üzüntülerine; annelerine, babalarına, kardeşlerine, arkadaşlarına hep bu mercekle bakacak çocuklar. Merceği tuttukları her şey, hayatın sadece gözleriyle gördüklerinden ibaret olmadığını gösterecek onlara. Merceği tuttukları her şeyde, hayretle seyredecekleri güzellikler görecekler.  
 

İberistan / İbretler Ülkesi 3 isimli 150 sayfadan oluşan kitap ; Christoph von Schmid tarafından yazılmış ve ŞULE YAYINLARI yayınevinin 01.02.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

İberistan / İbretler Ülkesi 3 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.