Hukuki Normlar İdare Hukuku Çözümlü Soru Kitabı pdf – Yandex indir

tarafından
9
Hukuki Normlar İdare Hukuku Çözümlü Soru Kitabı pdf – Yandex indir

İdare hukuku üzerine yazmış olduğumuz çözümlü soru kitabımız idare hukuku ile ilgili tüm alanlarda kolaylıkla kullanabileceğiniz bir kitaptır. Adli ve idari yargı hakim – savcılık, kaymakamlık ve KPSS sınavlarında ayrıca üniversite vize ve final sınavlarında yardımcı kaynak olarak kullanabileceğiniz bu kitabımız 2017 Anayasa değişikliğine göre revize edilmiş soru ve çözümlerinden oluşmaktadır. Hukuki Normlar olarak ÖSYM standartlarını yakalayan bir yayıncılık hizmetini sizlere sunmaktan ve her yıl tutturmuş olduğumuz sorularla sizlerin başarısına ilave katkı sağlamış olmaktan mutluluk duymaktayız. Hukuk kitaplarının pahalı ve az sayıda olmasından dolayı her kesimden insanın bütçesine uygun satışa sunacağımız bu kitap hukuk camiası ve siz kıymetli arkadaşlarımız için hayırlı uğurlu olsun. Unutmadan şunu da belirtmek isteriz ki her çıkan kitabımızda atmış olduğumuz bir sloganımız vardır. Bu kitabımızda ki vizyon ve misyon sloganımız takdir buyurursanız ki “İyi idare hissedilmeyen idaredir.” olacaktır.
 
Sizlere sağlık, başarı ve esenlikler diliyoruz.
 

Hukuki Normlar İdare Hukuku Çözümlü Soru Kitabı isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Muhammed Kemal Kendir tarafından yazılmış ve ZET YAYINLARI yayınevinin 09.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kaymakamlık Konu Anlatımı Modüler Seti Mevki İdare Hukuku pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kaymakamlık Konu Anlatımı Modüler Seti Mevki İdare Hukuku indir, Kaymakamlık Konu Anlatımı Modüler Seti Mevki İdare Hukuku oku ve Kaymakamlık Konu Anlatımı Modüler Seti Mevki İdare Hukuku pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hukuki Normlar İdare Hukuku Çözümlü Soru Kitabı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.