Hukuk Sosyolojisine Giriş pdf – Yandex indir

tarafından
46
Hukuk Sosyolojisine Giriş pdf – Yandex indir

Bu kitap, hukuk fakültesindeki öğrenimlerinin başlangıcındaki öğrencilere, temel sosyoloji ve hukuk sosyolojisi bilgisi kazandırmak için hazırlanmış bulunmaktadır. Bu çalışmanın amacı, sistematik hukuk sosyoloji yapmak değil, sosyolojik düşüncenin ve buna bağlı olarak hukuk sosyolojisi düşüncesinin tarihsel aşamalarını, sosyolojinin ve hukuk sosyolojisinin bilimsel niteliğini, kendi içinde farklılaşmasını ve yakın bilimlerle ilişkilerini, yöntem ve araştırma tekniklerini ortaya koyarak, sosyolojinin ve hukuk sosyolojisinin ayrı bir bilim haline gelişi ve konusu hakkında genel bilgi edinilmesini sağlamaktır.
 

Hukuk Sosyolojisine Giriş isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Abdullah Dinçkol tarafından yazılmış ve DER YAYINLARI yayınevinin 22.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Berber Dükkanı Sohbetleri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Berber Dükkanı Sohbetleri indir, Berber Dükkanı Sohbetleri oku ve Berber Dükkanı Sohbetleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hukuk Sosyolojisine Giriş pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.