Hikayesi Olan Adam pdf – Yandex indir

tarafından
4
Hikayesi Olan Adam pdf – Yandex indir

Değerli yazarımız Yahya Kaptan, mavi gözlü kentimizin kalplerde iz bırakmış ve hatıralarda yer edinmiş renkli şahsiyetlerin hikâyelerini kaleme alıp kitaplaştırarak Tekirdağ sevgisinin, hemşehrilik bilincinin ve ahde vefanın en güzel örneklerinden birine imza atmıştır.
 
Her biri ayrı bir dünya olan hayatları güçlü kalemi, zengin kelime dağarcığı ve engin gözlem yeteneğiyle anlatan Yahya Kaptan, ebediyete göç eden insanlarımızın hatırasını satırlara nakşederek ölümsüzleştirirken geçmiş, günümüz ve gelecek arasında köprü kuruyor.
 
Anlattığı her bir portreyle okurları Tekirdağ’ın eski zamanlarına götüren Yahya Kaptan, kentimizin ruhunu, geçmiş zamanlardaki yaşam tarzını ve insan ilişkilerini tüm canlılığıyla gözler önüne seriyor. Ayrıca önemli tarihsel olaylara tanıklık etmiş şahsiyetlerin hikâyeleri üzerinden bölgemizin ve ülkemizin tarihine yepyeni bir pencere açıyor.
 
Hikâyesi Olan Adam Tekirdağ’dan Portreler kitabı, kent kültürünün yaşatılmasına hizmet ettiği gibi edebi yönüyle hikâye ve anlatı türlerinin okuma zevkini kitapseverlere doyasıya yaşatıyor.
Kadir ALBAYRAK
Tekirdağ Büyük Şehir Belediye Başkanı
 

Hikayesi Olan Adam isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Yahya Kaptan tarafından yazılmış ve CEREN YAYINCILIK VE KİTAPÇILIK yayınevinin 13.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Hikayesi Olan Adam pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.