Hikayeli Mutfaklar pdf – Yandex indir

tarafından
11
Hikayeli Mutfaklar pdf – Yandex indir

“Çerkes bir babaanne, Selanikli anneanne, İzmir Amerikan Kız Koleji’nde okurken anneanne evinde yaşanan sekiz yıl, oradan Amerika’ya uzanan bir hayat, diğer taraftan babamın değişen görev yerleriyle birlikte çeşitli Anadolu şehirlerinde, Anadolu’nun lezzetleriyle buluşmam, dağarcığımda biriken yemek bilgisinin özgün bir hikâyesini de oluşturdu. Buradan da Hikâyeli Mutfaklar fikri doğdu…”
 
“Yemek, paylaşılan güzel şeylerden biri olduğuna göre, birlikte yapmak da en güzeli.”
 
Çılgın bir babaanneden miras tarifler, en iştahsız çocuğu bile baştan çıkaracak sağlıklı yemekler, dostlarla paylaşılan sofralar, komşu tatları, yeni reçeteler ve birbirinden güzel anılarla Hikâyeli Mutfaklar’ı elinizden bırakamayacaksınız.
 

Hikayeli Mutfaklar isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Işık Ersin tarafından yazılmış ve OĞLAK YAYINLARI yayınevinin 07.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Unicorn ve Deniz Kızı Etkinlik Çantam pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Unicorn ve Deniz Kızı Etkinlik Çantam indir, Unicorn ve Deniz Kızı Etkinlik Çantam oku ve Unicorn ve Deniz Kızı Etkinlik Çantam pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hikayeli Mutfaklar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.