Hidayet Sohbetleri pdf – Yandex indir

tarafından
14
Hidayet Sohbetleri   pdf – Yandex indir

“İlim yolunu tutana Allah Teâlâ cennet yolunu açar.
Bir Müslüman, arkadaşına hidayetini arttıracak veya onu tehlikeden
Kurtaracak hikmetli bir sözden daha iyi hediye veremez.”
Hz. Muhammed (SAV.)

Bu kitabın yazılma aşamasının ilk başlangıcı, yirmi sene evvel alınan halis bir niyettir. Rabbimizin kalbimize düşürdüğü aşk, şevk, istek ve gayret tohumu zamanla filiz verdi ve günbegün büyümeye devam etti. Bu sohbetleri dinleyipde bu ilimlerin ellerinde olmasını arzulayan sevgili kardeşlerimizin ısrarları istek ve dualarıyla da olgunlaşıp kemale erdi.

Neticede, özellikle emri bir maruf aşkıyla yanan veya bu görev verilmiş hoca ve taleberin elinin altında konu konu, geniş ve kapsamlı bir şekilde toplanmış hazır kaynak vazifesi görecek bir eser ortaya çıktı.

Bu eser, başta hocalarımız, vaizlerimiz, talebelerimiz olmak üzere, her okuyanın istifade edeceği bir başucu kitabı vazifesi görecektir.

 
 

Hidayet Sohbetleri isimli 575 sayfadan oluşan kitap ; Medine Yazıcı tarafından yazılmış ve RABBANİ YAYINEVİ yayınevinin 05.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İlk Halife Kim Olmalıydı Tartışması ve Hz. Ebubekir'in Hilafet Dönemi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İlk Halife Kim Olmalıydı Tartışması ve Hz. Ebubekir'in Hilafet Dönemi indir, İlk Halife Kim Olmalıydı Tartışması ve Hz. Ebubekir'in Hilafet Dönemi oku ve İlk Halife Kim Olmalıydı Tartışması ve Hz. Ebubekir'in Hilafet Dönemi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hidayet Sohbetleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.