Heyet 5 Bordo Bereliler, İstihbaratçılar ve Derin Devlet Savaşları pdf – Yandex indir

tarafından
5
Heyet 5  Bordo Bereliler, İstihbaratçılar ve Derin Devlet Savaşları pdf – Yandex indir

Bordo bereliler, istihbaratçılar ve daha fazlası. Beklenen kitap nihayet sizlerle. Bordo berelilerin ve istihbaratçıların eğitiminden operasyon alanlarına kadar uzanan bir serüven. Bir yandan devletin sigortası olan bu askerlerin hikâyesini öğrenirken diğer yandan devletin sır küpü olan istihbaratçıların izini süreceksiniz. Siyah sancağın gizeminden derin devletin geçmişte yaptığı ve yapacağı operasyonların şifrelerine, birçok devlet adamının bağlı bulunduğu Asuri Tarikatı’ndan MİT ile çalışmış ünlü isimlerin operasyonlarına kadar uzanan bir eser. İlk kitapta da dediğimiz gibi; anlattıklarımızı anladıkça bildikleriniz sadece basit birer bilgi olarak kalacak. Bunun için ilk sayfayı açmanız yeterli. Artık yazdıklarımız okuyuculara emanettir.
 

Heyet 5 Bordo Bereliler, İstihbaratçılar ve Derin Devlet Savaşları isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Halil Yaşar Kollu tarafından yazılmış ve LOPUS yayınevinin 26.10.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Heyet 5 Bordo Bereliler, İstihbaratçılar ve Derin Devlet Savaşları pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.