Hesaplaşma pdf – Yandex indir

tarafından
12
Hesaplaşma pdf – Yandex indir

Uzun zamandır yazmaya çalıştığım anılarımı kitaplaştırmadan önce HESAPLAŞMA adlı romanımı yayınlamayı istedim.
Benden önce anlatılmak istenenler aklımda toplanmıştı. 1980 Askeri darbesi devrimci gençliğin başına indiğinde içlerinde ben de vardım. Ben bir 68 kuşağı devrimcisiyim. Her arkadaşım gibi büyük bedeller ödeyerek bu vatana kalkınma ve özgürlük bağlamında yeni ufuklar açtık. Kimimiz can verdi, kimimiz zindanlarda yattı, kimimiz işkence tezgâhlarında inledi.
Ben, Anadolulu çoğu vatan evladı gibi Balkan Savaşlarından başlayarak Kurtuluş Savaşı’na dek savaşmış, ömrü cephelerde geçmiş bir babanın 8 çocuğundan biriyim. Yurtsever, devrimci ve 68 kuşağının kavgasında pişmiş bir eğitimciyim.
İki şiir, üç roman ve üç bölümlük anılardan oluşan bir kitap setinin yazarıyım. Zaman içinde her birini okurlarımın beğenisine sunacağım.
 

Hesaplaşma isimli 64 sayfadan oluşan kitap ; İsmet Ergin tarafından yazılmış ve ALAN YAYINCILIK yayınevinin 27.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ruhun Demleri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Ruhun Demleri indir, Ruhun Demleri oku ve Ruhun Demleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hesaplaşma pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.