Herkes Seni Terk Etse Aşk Terk Etmez pdf – Yandex indir

Herkes Seni Terk Etse Aşk Terk Etmez pdf – Yandex indir

Korkma, herkes seni terk etse O terk etmez!
Herkes seni yalnız bıraksa O bırakmaz!
O yokluktadır, O yokluktan doğandır.
O her şeyi bilir.
O Latif’tir, Emin’dir, Mülk ve Saltanat sahibi bir Emir’dir.
O sığınaktır, cümle günahkârın sığınağıdır.
Eşi ve benzeri olmayan bir Nur’dur.
Gönüldeki her türlü acıyı, ıstırabı teskin edendir.
Sen gizlesen de O senin bütün derdini bilendir.
Herkes seni terk etse de O terk etmez.
Hiçbir yerde seni yalnız, çaresiz bırakmaz.
Gel, O’nun yüce gölgesine gir.
Korkma, herkes seni terk etse AŞK terk etmez.

Hz. Mevlânâ

Hayat Nur Artıran Herkes Seni Terk Etse AŞK TERK ETMEZ’de Kur’an hükümlerinden, Sevgili Peygamberimiz’in hadislerinden ve başta Hz. Mevlânâ olmak üzere Allah dostlarının, manevi büyüklerimizin sözlerinden, kıssalarından yola çıkarak AŞK’ı anlatıyor: Allah aşkını, Peygamber aşkını, Ehl-i Beyt aşkını, evliyaullah aşkını. Bütün güzellere duyulan aşkı… Okura, “Onlara tutun ki düşmeyesin” diyor. Şekil ve surette gizlenen ilahi sırlardan bahsediyor.

Herkes Seni Terk Etse AŞK TERK ETMEZ aydınlığın içine yeni bir aydınlık, karanlığın içine yeni bir ışık uyandırabilmek gayesiyle kurulmuş bir sohbet meclisi. Sözünü “aşk”la söyleyen bir gönül dostunun okurla samimiyetle söyleşmesi…
 

Herkes Seni Terk Etse Aşk Terk Etmez isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; H. Nur Artıran tarafından yazılmış ve SUFİ KİTAP YAYINLARI yayınevinin 10.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Düşüncede Müslüman Kadın / Müslüman Kadının Tarihi 3 pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Düşüncede Müslüman Kadın / Müslüman Kadının Tarihi 3 indir, Düşüncede Müslüman Kadın / Müslüman Kadının Tarihi 3 oku ve Düşüncede Müslüman Kadın / Müslüman Kadının Tarihi 3 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Herkes Seni Terk Etse Aşk Terk Etmez pdf – Yandex indir - PDF indir