Her Şeyi Gören Adam pdf – Yandex indir

tarafından
12
Her Şeyi Gören Adam pdf – Yandex indir

1988 yılında Abbey Yolu’nda Saul Adler’e bir otomobil çarpar. Adler düştüğü yerden kalkar, kız arkadaşı Jennifer Moreau’nun çektiği fotoğraf için poz verir. Adler zamana atılmış bir çentik olan bu fotoğrafı Doğu Almanya Cumhuriyeti’ne götürür. Ama geçmişin hayaletleri peşinde, henüz var olmayan bir geleceğin hem içinde hem dışında olduğu Doğu Almanya’da başı zamanla derttedir.
 
2019 Booker Ödülü adayı Her Şeyi Gören Adam, gördüklerimiz ve/veya göremediklerimiz, dikkatsizlik ve başkalarına verdiğimiz zararlar, tarihin ağırlığı ve onu görmezden gelmek için yaptığımız yıkıcı girişimler hakkında iddialı, eğlenceli ve heyecan verici bir roman.
 
“Bir felsefe ve sanat eseri…
Booker finalisti Deborah Levy’nin yazdığı her roman giderek mükemmele yaklaşıyor.”
New York Journal of Books
 

Her Şeyi Gören Adam isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Deborah Levy tarafından yazılmış ve EVEREST YAYINLARI yayınevinin 31.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aşka Yağmur Karıştı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Aşka Yağmur Karıştı indir, Aşka Yağmur Karıştı oku ve Aşka Yağmur Karıştı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Her Şeyi Gören Adam pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.