Her Şey Çok Güzel Olacak pdf – Yandex indir

Her Şey Çok Güzel Olacak pdf – Yandex indir

İncelediğiniz bu kitap, kendine hiçbir zaman şair demeyen, demeyecek ve asla şairlik iddiasında bulunmayan bulunmayacak benim içimden dökülenler olarak şekillendi. Çok küçük yaşlarda şiir yazmaya başlayan ben şiirlerime hiç bir zaman güvenmesem de şiir yazmaktan hiç vazgeçmedim. 
 
Çoğu zaman şiirlerini buruşturup atan, kimseye okutmayan, kimseyle paylaşmayan ben en sonunda cesaretimi topladım ve 16 yaşından 27 yaşına kadar yazdığım tüm şiirleri bir kitapta toplayarak Türk edebiyatına armağan etme kararı aldım.
 
Kitap 2010’lu 2012’li yıllarda yazdığım şiirlerle başlayarak kronolojik sıralama ile gidiyor. Eğer ilk baştaki amatör şiirlerden sıkılıp kitabı kaldırıp atarsanız sonunu göremeyeceksiniz. O yüzden o amatör ruhlu şiirleri de okuyarak, şiirlerdeki gelişim ve değişimi bizzat fark ederek dokunuşları yakalayın.
 
Keyifli okumalar dilerim..
 

Her Şey Çok Güzel Olacak isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Muhammed Yavaş tarafından yazılmış ve AKADEMİK ANALİZ yayınevinin 17.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hazînî Kalplerin Tesellisi Metin ve İnceleme pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Hazînî Kalplerin Tesellisi Metin ve İnceleme indir, Hazînî Kalplerin Tesellisi Metin ve İnceleme oku ve Hazînî Kalplerin Tesellisi Metin ve İnceleme pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Her Şey Çok Güzel Olacak pdf – Yandex indir - PDF indir