Henüz 17 Yaşında pdf – Yandex indir

tarafından
7
Henüz 17 Yaşında pdf – Yandex indir

Ahmet Mithat Efendi’nin dönemin kerhanelerinin ve toplumsal yapısının iç yüzünü en gerçekçi hâliyle okuyucuya sunmakta olduğu “Henüz 17 Yaşında”, tesadüfi bir şekilde yolu Beyoğlu kerhanelerinden birine düşen Ahmet Efendi ve orada tanıştığı “henüz 17 yaşındaki” Kalyopi’nin hikâyesini konu alan sürükleyici ve bir o kadar da etkileyici bir romandır. Ahmet Efendi birbiri ardına gerçekleştirdiği “alışık olunmayan” ziyaretler ile Kalyopi’nin gönül acımasının ve insanlığının izine, başına gelenlerin ve onu bu batakhaneye sürükleyen nedenlerin peşine düşer. Kalyopi’ye gerek içten bir dost gerek bir baba gibi yaklaşmakta olan Ahmet Efendi gelecek günlerle geçmiş günlerin acısını unutturabilecek midir?

“Senin adın nedir?”
“Bana Kalyopi derler, efendim; küçük Kalyopi!”
“Demek oluyor ki burada bir de büyük Kalyopi vardır.”
“Hayır, buradaki kızların en küçüğü ben olduğum için…”
“En küçüğü mü? Kaç yaşındasın?”
“Henüz 17 yaşında!”
 
 

Henüz 17 Yaşında isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Ahmet Mithat Efendi tarafından yazılmış ve TEMA YAYINLARI yayınevinin 29.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sözdizimsel İşlevleriyle Harezm Türkçesinde Sözcük Öbekleri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Sözdizimsel İşlevleriyle Harezm Türkçesinde Sözcük Öbekleri indir, Sözdizimsel İşlevleriyle Harezm Türkçesinde Sözcük Öbekleri oku ve Sözdizimsel İşlevleriyle Harezm Türkçesinde Sözcük Öbekleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz 17 Yaşında pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.