Hendek pdf – Yandex indir

tarafından
7
Hendek pdf – Yandex indir

Amsterdam Belediye Başkanı Robert Walter yeni yıl resepsiyonunda karısının, belediye encümenlerinden biriyle konuşurken kahkahalarla başını arkaya attığını görünce kendisini aldattığından şüphelenir.
 
Kısa süre sonra bir gazeteci, Vietnam Savaşı’nı protesto eden üç eylemcinin bir toplum polisini dövdüğünü gösteren bir fotoğrafla belediye başkanının karşısına çıkar ve bu eylemcilerden birinin kendisi olduğunu iddia eder. Tam da o sıralarda, Robert’in 94 yaşındaki babası oğluna, kendisinin ve annesinin kötüleşen sağlık durumlarıyla onu uğraştırmak istemediklerini, bu nedenle hayatlarına onurlu bir biçimde son vereceklerini söyler.
 
Bir zamanlar dengeli ve başarılı biri olan Robert, korkularının ve şüphelerinin esiri olur, kıskançlık ve paranoya içini kemirmeye başlar. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir, ya da yoksa Robert en sonunda ilk kez dünyayı –ve karısını– gerçekten oldukları gibi mi görmeye başlamıştır?
 
“Belki de olmayan şeyleri insanın nasıl görebileceğini muhteşem bir şekilde gösteriyor H. Koch. Hendek, hayal gücüne bir övgüdür.”
Het Parool
 
“Kıskançlık ve güvensizlik sağlam bir ilişkiye neler yapabilir? İşte, usta bir üslupçunun merak uyandıran keşfi.”
Booklist
 
“Herman Koch beklentileri boşa çıkarıp beklenmedik kaçış çizgileri çiziyor.”
Le Canard enchaîné
 

Hendek isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Herman Koch tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 01.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Büyülü Gizem pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Büyülü Gizem indir, Büyülü Gizem oku ve Büyülü Gizem pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hendek pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.