Hedef pdf – Yandex indir

tarafından
9
Hedef pdf – Yandex indir

Hedefine ulaşmak için her şeyi yapardı…
Ama bu oyun beklediğinden daha zorluydu…
 
Sabrina James tüm geleceğini planlamıştı: Mezun olacak, Harvard Hukuk’a girecek ve prestijli bir firmada yüksek maaşlı bir iş bulacaktı. İlk görüşte aşka inanan yakışıklı bir hokey oyuncusu, utanç duyduğu geçmişinden kaçış planlarının bir parçası olamazdı asla. Sabrina’nın Tucker’a verebileceği tek şey ateşli bir geceydi fakat bazen hayatının değişmesi için o kadarı yeterdi.
 
John Tucker yıldız oyuncu olmak kadar takımın bir parçası olmanın öneminin de farkındaydı. Buzun üzerindeyken spot ışıkları umurunda değildi fakat yirmi iki yaşında baba olacağını öğrendiğinde kenarda durup izlemekle yetinmeyecekti. Yakında çocuğunun annesi olacak kadına, o da istediği sürece her şeyini vermeye hazırdı.
 
Sadece bir sorun vardı: Sabrina’nın etrafına ördüğü duvarlar yıkılacak gibi değildi. Eğer Tucker rüyalarının kadınıyla bir gelecek istiyorsa, Sabrina’yı bazı hedeflere tek başına ulaşılmayacağına ikna etmesi gerekiyordu.
 
“Tucker’ın gücüne ve sabrına âşık oldum. Ama kendimden geçmeme sebep olan şey yataktaki ağzı bozuk hâlleriydi!” —Vi Keeland
 
“Tucker benim, hanımlar. Önce ben söyledim. Bu seri gittikçe güzelleşiyor.” —Sarina Bowen
 

Hedef isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Elle Kennedy tarafından yazılmış ve YABANCI YAYINLARI yayınevinin 21.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Amyntas Kuzey Afrika Defterleri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Amyntas Kuzey Afrika Defterleri indir, Amyntas Kuzey Afrika Defterleri oku ve Amyntas Kuzey Afrika Defterleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hedef pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.