Hayatın Ritmi pdf – Yandex indir

tarafından
12
Hayatın Ritmi pdf – Yandex indir

“Olaysız bir günün, savaşsız bir yılın geçmediği dünyamızda insan yine de dünyada kalmaya çalışıyor, mutlu olmanın yollarını ve daha iyi bir dünyayı arıyor,” diyen yazar Savaşlar ve Mimozalar romanında Ukrayna-Rusya Savaşı’nı anlatırken, bu kitabı da bir başka savaşa, İsrail-Filistin Savaşı’na denk geliyor, yazarın yukarıdaki sözünü doğrularcasına.
Bir yanda savaştan, insanın yaşadığı acılardan söz ederken mutlu olmanın, hayatı güzel görebilmenin ip uçlarını vermekten de geri durmuyor. Felsefeci ve ressam olan yazar yaşamın anlamını sorgularken, insana dair ne varsa anlatmaya çalışıyor.
Diğer kitaplarında olduğu gibi, bu kitabında da yer verdiği şiirler ve özlü sözlerle yazılarına anlam katmayı istemiş olmalı. Felsefe öğretmeni olan yazar, “Okunsun diye yazıyorum,” derken, felsefeyi sevdirmek istiyor ve daha çok öğrencilerini kastediyor gibi görünüyor.
 

Hayatın Ritmi isimli 148 sayfadan oluşan kitap ; Nilda Uluğ tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 09.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Hayatın Ritmi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.