Hayat Yolculuğu pdf – Yandex indir

tarafından
4
Hayat Yolculuğu pdf – Yandex indir

Hayat, ömür adını verdiğimiz doğum ve ölüm arasındaki süreçte yaşadıklarımızın tümüdür. Bu iki nokta arasında bize bırakılan tercihler olduğu gibi bizim irademiz dışında gerçekleşen olaylar da bulunmaktadır. Sevindiğimiz anlar olduğu gibi üzüldüğümüz zamanlar da yaşamaktayız. Başarılarımız gibi başarısızlıklarımız da karşımıza çıkmakta ve iyi günlerimiz, kötü günlerimiz sık sık önümüze gelebilmekte… Ailemiz, dostlarımız, arkadaşlarımız ve sevdiklerimiz olduğu gibi, düşmanlarımız, nefret ettiklerimiz de olmakta… Bir kısmını biz seçiyoruz belki, bir kısmını ise kader çıkarıyor karşımıza… Kontrolümüzde olan olaylar da oluyor, kaderin dayatmaları da… Hayatlarına dokunduklarımız ve hayatımıza dokunanlarla birlikte, hepimiz bir tren yolculuğu gibi iyi veya kötü kendi hayat yolculuğumuzu bir şekilde yaşıyoruz işte…

Herkesin az ya da çok yaşadıklarından esinlenerek kaleme alınan ve birçoğumuzun hayat hikâyesini özetleyeceği düşünülen kitapta, yukarıda ifade edilen hayatla ilgili yaşadığımız veya yaşayacağımız olayları içeren hayatımıza dair şiirleri bulacaksınız.
 

Hayat Yolculuğu isimli 104 sayfadan oluşan kitap ; Ramazan Tuğrul Oğulata tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 02.02.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Hayat Yolculuğu pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.