Hayat Yaşamaya Değer pdf – Yandex indir

tarafından
3
Hayat Yaşamaya Değer pdf – Yandex indir

Kişisel gelişim tadında, hayata atılan her gencin ihtiyacı değişim ve dönüşümleri içeren, mücadele ve girişimcilik ruhunu tetikleyen, iyiliğin ve doğruluğun en büyük erdem olduğunu gösteren, aile ve toplum olabilmeyi önceleyen, arkadaşlık ve görev bilincini aşılayan, milli ve manevi hasletleri besleyen, helal kazancın en tatlı üretim olduğu gerçeğini vurgulayan, hayatı insanlara kolaylaştırmak ve yaşanır kılmak felsefesiyle kaleme alınan, şiirsel, sade, akıcı, etkileyici, açık ve özgün bir anlatım tekniğiyle hayata farklı bakmanızı sağlayacak, her ailede ve okulda bulunması gereken, herkesin her yaşta arkadaş ve dostuna hediye edebileceği bir başucu kitabı.
Dışımızdaki yaralar kabuk bağlar, ya içimizdeki yaralar? Unutan iyileşir, diyor Nietzsche. Unutmak hatırlamaya gebe. Ya bir gün çıkar gelirse yâdımıza?
Yüzümden düşen bin parçaysa varın içimdeki kristalleşmeyi siz düşünün. Sokaklar züccaciye dükkânı insanlar, bazıları fil. Yetiyor, artıyor bile huzura.
Okumak yüzleşmektir, tedbir almaktır cehalete ve kötülüklere.
 
 

Hayat Yaşamaya Değer isimli 179 sayfadan oluşan kitap ; Hüseyin Rahat tarafından yazılmış ve MYTHOS KİTAP yayınevinin 12.02.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Hayat Yaşamaya Değer pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.