Hayat Bazen… pdf – Yandex indir

Hayat Bazen… pdf – Yandex indir

1971 yılında Kastamonu Çatalzeytin’de minik bir köy evinde dünyaya gelmişim. Çocukluğumu, gençliğimi ve ilk annelik duygusunu yaşadığım, şirin mi şirin, büyülü bir yer olan Karadeniz Ereğli’den 1994 yılında İstanbul’a geldim.
Bu koca şehirde, yalnızlığıma karışan hasret içimde kocaman bir boşluk yarattı. Belki bu benim hikayem değil ama kurgularken içimdeki boşluğu doldurdu gibi.
Dünyamız değişim, dönüşüm sürecinde farklı enerji ve boyutları deneyimlerken 2016 yılında yazdığım ya da bana yazdırılan bu kitabı hayatını dönüştürmek isteyen güzel ruhlara adıyorum.
Sevgi hep içinizde, ışık yanı başınızda olsun.
 

Hayat Bazen… isimli 170 sayfadan oluşan kitap ; Aysel Özen tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 23.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mübtezel Kalabalık Ecce Homo Academicus pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Mübtezel Kalabalık Ecce Homo Academicus indir, Mübtezel Kalabalık Ecce Homo Academicus oku ve Mübtezel Kalabalık Ecce Homo Academicus pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hayat Bazen… pdf – Yandex indir - PDF indir