Hayalet Tofu ve Cadı Çiya 2. Kitap / Cadılar Kulübü’ne Karşı pdf – Yandex indir

tarafından
5
Hayalet Tofu ve Cadı Çiya 2. Kitap / Cadılar Kulübü’ne Karşı  pdf – Yandex indir

Yıldıztozu Kasabası’na sonbahar gelmişti. Tofu, Çiya ve Maya her cuma korku filmi izlemeyi, akşamları sıcak çikolata içmeyi, panayırda birlikte eğlenmeyi seviyorlardı. Tekdüze ama her şeyin yolunda olduğu bir hayattı onlarınki. Yalnız içlerinde her zaman böyle düşünmeyen biri vardı: Çiya bazen bir şeyler eksikmiş gibi, sanki bir başınaymış, dünyadaki tek cadı oymuş gibi hissediyordu.
 
Yine böyle günlerden birinde, kasabada karanlık bir yapı beliriverdi. Kapısında bir uçan süpürge resmi vardı. İşte üç güzel cadıdan oluşan Cadılar Kulübü, üç arkadaşın hayatına bu şekilde girdi. Acaba Çiya, ruhunu kasıp kavuran fırtınayı bu yeni cadıların arkadaşlığıyla dindirebilir miydi?
 
Zeynep Alpaslan’ın etkileyici anlatımıyla, serinin ikinci kitabında da sıcak, samimi ve duygusal bir dostluk hikâyesi sizi bekliyor.
 

Hayalet Tofu ve Cadı Çiya 2. Kitap / Cadılar Kulübü’ne Karşı isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Zeynep Alpaslan tarafından yazılmış ve İTHAKİ ÇOCUK yayınevinin 08.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Hayalet Tofu ve Cadı Çiya 2. Kitap / Cadılar Kulübü’ne Karşı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.