Hayalbaz Hayalin İçinden Öyküler pdf – Yandex indir

tarafından
21
Hayalbaz  Hayalin İçinden Öyküler pdf – Yandex indir

Her biri zorlu süreçlerden geçen öykülerden oluşuyor bu kitap. Bu çağın sancılarından beslendiler daha çok. Bugünün geleceğe muhtemel yansımalarına dair kurgular var çoğunda.

Bir öyküde karanlık maddenin karanlığı, bir diğerinde cennet bahçelerinden bir bahçenin aydınlığı, birinde yarım kalan bir hikâyede yazarını bekleyen bir karakter, diğerinde kırmızı kar yağınca diye başlayan sözler veren fakat kırmızı kar yağdığında ortalıktan kaybolan insanlar var. Bir öyküde kaderini kendisi yazmaya çalışan birisi, bir başkasında, istediği zaman ölemeyeceğini anlayan biri var. Her ne kadar hayal-kurgu öyküler de olsa hepsi insana dair gerçeklere değinen öyküler.
Dilerim kalbinize dokunmayı başarırlar.
 

Hayalbaz Hayalin İçinden Öyküler isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Hüseyin Burak Uçar tarafından yazılmış ve ZAFER DERGİSİ YAYINLARI yayınevinin 27.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İkindi Sunağı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İkindi Sunağı indir, İkindi Sunağı oku ve İkindi Sunağı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hayalbaz Hayalin İçinden Öyküler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.