Hayal Otel pdf – Yandex indir

tarafından
2
Hayal Otel pdf – Yandex indir

Hayal Otel, Feryal ile İsmet’in açılışını yaza yetiştirmeye çalıştıkları on iki odalı bir otel. Otelde her odanın bir adı var: Kaktüs, Ardıç, Begonvil, Kızılağaç, Şimşir, Lavanta, Menekşe, Funda, Çınar, Limon, Okaliptüs, Papatya. Öykülere de adını veren bu odalarda, bir gönül kırıklığıyla içine kapanmış, varlıkları yokluklarına karışmış, kıyıya vurmuş insanlar kalıyor. Burada her şey mevsim dışı, zaman dışı, toplum dışı.
 
Hayal Otel ’de B. Nihan Eren, gönülleri kararmış, umutsuz insanları bekleyen afeti, bir kasırgayı umudun simgesine dönüştürüyor. Bir kıyı kasabasının dışında, henüz tabelası bile asılmamış bir otelde birikmiş öfkeyi, kötülüğü, ihaneti düşsel bir anlatımla dile getiriyor.
 
“Unutuş ve pişmanlık. Arabalar devrik, kargalar yenik, hayat bitik. Adım atsan önüne çıkacak köpekler ve kediler orada burada ıslak, kanlı ve sert yatıyor. Hani ölmek gizlenirdi.”
 

Hayal Otel isimli 92 sayfadan oluşan kitap ; B. Nihan Eren tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 08.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Şahname 3 (Karton Kapak) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Şahname 3 (Karton Kapak) indir, Şahname 3 (Karton Kapak) oku ve Şahname 3 (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hayal Otel pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.