Hayal Gücü pdf – Yandex indir

tarafından
24
Hayal Gücü pdf – Yandex indir

Hayal gücü hakkında düşünmemiz gerektiği gibi düşünmeyiz. Genellikle bu kelime çocuklarla, sanatçılarla ve hayalperestlerle ilişkilendirildiğinden yetişkinlerin hayatından uzakta gibi görünür. Ancak hayal gücü, neredeyse yaptığımız her şeyin ve aldığımız her kararın arkasındadır. 

İnsan beyni, hayal etmekte olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Karmaşık gelecek ihtimalleri, fantastik dünyaları hayal edebilir; hayal gücümüzü kendimizi rahatlatmakta ya da endişelendirmekte kullanabiliriz. Böyle bir güç elimizdeyken bunu, işleri kendimiz için en iyi hale getirmekte ve dünyaya katkı sağlamakta kullanma zorunluluğumuz vardır.

İnsan beyninin hileleri ve hayal etme yeteneği yüzyıllardır insanlığı hayrete düşürmüştür ancak şimdiye dek bu konu hakkında hiçbir popüler bilim kitabı yazılmamıştır. Halüsinasyondan ve hayali arkadaşlardan, hayal gücünün 
sizi nasıl mutlu ve üretken yapacağına dair birçok konuyu irdeleyen Hayal Gücü, zihninizin potansiyelini keşfetmenize yardım edecek.
 

Hayal Gücü isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Jim Davis tarafından yazılmış ve YAKAMOZ YAYINCILIK yayınevinin 14.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Hayal Gücü pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.