Harry Potter ve Felsefe Taşı 20. Yıl Ravenclaw Özel Baskısı pdf – Yandex indir

tarafından
5
Harry Potter ve Felsefe Taşı 20. Yıl Ravenclaw Özel Baskısı pdf – Yandex indir

Bu Ravenclaw baskısı Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın ilk kez yayımlanmasının üzerinden 20 yıl geçmesinin onuruna yayımlanmaktadır.
 
Hogwarts’taki en zeki binaya hoş geldiniz.
Ravenclaw’ların öncü zihinleri problem çözmekte çok başarılıdır. Dünyanın her yerinde cadıların ve büyücülerin hayatlarını değiştiren yeniliklerin mucitleri olan pek çok saygın dehanın bu binadan çıkmış olması hiç de şaşırtıcı sayılmaz. Ravenclaw binası tarihin önde gelen pek çok cadısına ve büyücüsüne yuva olmuştur. Akıllı, öğrenmeye hevesli ve mantıklı olmalarıyla tanınan Luna Lovegood ve Mızmız Myrtle ünlü Ravenclaw’lar arasında sayılabilir.
 
Harry Potter ve Felsefe Taşı Ravenclaw özel baskısı binanın köklü tarihine, özelliklerine, öğrencilerine dair ilginç bilgiler, şaşırtıcı detaylar ve Hogwarts Testi’ni içeriyor.
 

Harry Potter ve Felsefe Taşı 20. Yıl Ravenclaw Özel Baskısı isimli 300 sayfadan oluşan kitap ; J. K. Rowling tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 13.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Debreli Hasan pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Debreli Hasan indir, Debreli Hasan oku ve Debreli Hasan pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Harry Potter ve Felsefe Taşı 20. Yıl Ravenclaw Özel Baskısı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.