Harry Potter Film Dehlizi Kitap 2: Diagon Yolu, Hogwarts Ekspresi ve Sihir Bakanlığı ( Ciltli) pdf – Yandex indir

tarafından
19
Harry Potter Film Dehlizi Kitap 2: Diagon Yolu, Hogwarts Ekspresi ve Sihir Bakanlığı ( Ciltli) pdf – Yandex indir

FİLM DEHLİZİ SERİSİ TÜRKİYE’DE!
  Ollivanders Asa Dükkânı’ndan Peron Dokuz Üç Çeyrek’e, Knockturn Yolu’ndan Sihir Bakanlığı’na kadar pek çok       büyüleyici mekânı yeniden keşfetmeye hazır mısınız? Film Dehlizi serisinin göz alıcı çizimler, sahne arkası    fotoğraflar ve çarpıcı açıklamalarla dolu bu ikinci kitabında, Harry Potter hayranlarını Diagon Yolu, Hogwarts Ekspresi ve Sihir Bakanlığı’na dair sayfalardan ekranlara uzanan muhteşem bilgiler bekliyor.
12 Kitaplık serinin ilk kitabı olan “Film Dehlizi Kitap 2: Diagon Yolu, Hogwarts Ekspresi ve Sihir Bakanlığı”, ilk kez Türkiye’de! Üstelik Türkçe’ye çevrilen serinin editörlüğünü de Harry Potter evreninin rehberi Mösyö Taha yapıyor!
 

Harry Potter Film Dehlizi Kitap 2: Diagon Yolu, Hogwarts Ekspresi ve Sihir Bakanlığı ( Ciltli) isimli 64 sayfadan oluşan kitap ; Jody Revenson tarafından yazılmış ve TERAS KİTAP yayınevinin 31.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kekeme pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kekeme indir, Kekeme oku ve Kekeme pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Harry Potter Film Dehlizi Kitap 2: Diagon Yolu, Hogwarts Ekspresi ve Sihir Bakanlığı ( Ciltli) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.