Hannibal Demir Dağların Generali pdf – Yandex indir

tarafından
3
Hannibal  Demir Dağların Generali pdf – Yandex indir

Aynı denizin karşı kıyılarında iki düşman devlet: Uyruğunda bir sömürge artığı olmanın erdemine inanmış Roma ve onların hasta ruhlu maceraperestler olarak düşündüğü insanların ülkesi, kadim Kartaca…
İşte bu Roma’yı yok etmeye ant içmiş Kartacalı bir general: Hannibal…
O, Kartacalı büyük komutan Hamilcar Barca’nın oğluydu. Kaderi, daha küçücük bir çocukken babasının yanında savaş meydanının tozunu yuttuğunda belli olmuştu.
Babasına verdiği bir söz vardı: Roma’ya duyduğu kini her daim taze tutacaktı. Sözünden dönmedi; atalarından aldığı mirasla Roma’nın en büyük düşmanı oldu. Bu uğurda filleri ve ordusuyla İber Yarımadası’nı, Pireneler’i, Alpler’i ve Apeninler’i aştı.
Eserleri altı dile çevrilen, Türkiye’nin en çok okunan tarihî romanlarının yazarı, okurları tarafından “Günümüzün Peyami Safa’sı” olarak anılan Okay Tiryakioğlu’nun kaleminde askerî dehası, stratejileri ve korkusuzluğuyla nam salmış efsanevi komutan Hannibal’a dair nefes kesici bir roman…
 
“Kan kokusu tüm leşçilleri toplar ama aslan yere yıkılmadan hiçbiri saldırmaya cesaret edemez! Ayakta olduğumuz sürece umut vardır…”
 

Hannibal
Demir Dağların Generali isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Okay Tiryakioğlu tarafından yazılmış ve TİMAŞ YAYINLARI yayınevinin 01.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mülteci Rüyalarım pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Mülteci Rüyalarım indir, Mülteci Rüyalarım oku ve Mülteci Rüyalarım pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hannibal Demir Dağların Generali pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.