Hanif İslam Dini pdf – Yandex indir

tarafından
13
Hanif İslam Dini pdf – Yandex indir
Gerçek şudur ki, hak hep vardır, hak birdir, batıl çoktur, hakkın yolu da birdir, hakkın yolu gerçektir, ama batıl çok olduğu gibi, batılın yolu da çoktur. Amacımız, batılın yollarını bir bir bertaraf etmek, o yollardan hakikatlere geri dönmek, batıl yollar içerisinden hak yolunu bulmak, hak yolunda yürümekten başka bir şey değildir.
İşte, daha bir genç neslin şu girdaba yuvarlanmasını önlemek için, var gücümüz ile çalışmalı, onlara doğru yolu göstermeli, onları bu girdaptan çekip çıkarmalıyız. Biz bu mefkureyi kendimize amaç edindik, bununla yaşarız ve hareket ederiz. Arzumuz, gençlerimizi aydın bir gelecekle buluşturmak, onları parlak yıldızlar gibi yetiştirmek, dinine, milletine, dünyasına bağlı, hem muhafazakâr, hem yenilikçi, toplumda kendi yerini bilen, dünyaya açılımlı, zamana ayak uyduran, kendisinden emin adımlarla ileri giden, kendilerinden sonra gelecek daha nice nesillere örnek olarak yetiştirmektir.

 

Hanif İslam Dini isimli 140 sayfadan oluşan kitap ; Cavid Tahirzade tarafından yazılmış ve İLAHİYAT KİTAP yayınevinin 22.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Peygamber Efendimizin Hanımları (Zevcat-ı Tahirat) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Peygamber Efendimizin Hanımları (Zevcat-ı Tahirat) indir, Peygamber Efendimizin Hanımları (Zevcat-ı Tahirat) oku ve Peygamber Efendimizin Hanımları (Zevcat-ı Tahirat) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hanif İslam Dini pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.