Hançer Yolu / Zaman Çarkı 8 pdf – Yandex indir

Hançer Yolu / Zaman Çarkı 8 pdf – Yandex indir

“Zaman Çarkı döner, Çağlar gelip geçer, efsaneleşen anılar bırakır ardında. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran Çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur.”
 
Fantastik edebiyatın devi Robert Jordan’ın kaleminden çıkan Zaman Çarkı destanı dünya çapında milyonların hayal gücünde yer etti. Ayrıntılı dünyası, en ince detayına kadar düşünülmüş büyü sistemi, gönüllere taht kuran karakterleri Zaman Çarkı’nın okurlar tarafından bu kadar sevilmesinin sadece birkaç sebebi. Zaman Çarkı’nın etkileri, Patrick Rothfuss, Brandon Sanderson, Brent Weeks gibi günümüzün en büyük fantastik yazarlarının eserlerinde görülebilir.
 
Yenidendoğan Ejder Rand al’Thor, Illian’ı ele geçirmiş, Terkedilmiş Sammael’i mağlup etmiş ve Seanchan ordularını ezip geçmişti. Nynaeve, Aviendha ve Elayne ise Karanlık Varlık’ın hava üzerindeki hâkimiyetini kırmış ve Andor tahtını yeniden almaya hazırlanıyordu. Ve Egwene al’Vere, sürgün Aes Sedailerin lideri, ordularını Beyaz Kule’ye sürüyordu.
 
Fakat Rand ve takipçisi Asha’man, erkek Tek Güç kullanıcılarının kaderi olan deliliğe kapılıyordu. Karanlık Varlık’ın Gerçek Kaynak’taki lekesini ortadan kaldıramazlarsa Karanlık’a karşı verilecek Son Savaş’ı göremeyebilirlerdi.
 
Rand akıl sağlığını korumaya çabalarken Seanchan karşı saldırı için hazırlanıyordu. Salidar’daki Egwene al’Vere ise Tar Valon’u geri almak ve Aes Sedai’yi birleştirmek için bir ordu toplamaktaydı.
 
Ejderha, bir kez daha zamanın rüzgârlarında havalanacak.
 
“Jordan’ın kalemi çok sağlam! Karakterleri, ince ince işlediği tüm o detaylar!” –Clint McElroy
 
“Dünyası geniş, detayları yoğun, karakterleri ikna edici muazzam bir kahramanlık fantazyası.” –L. Sprague de Camp
 

Hançer Yolu / Zaman Çarkı 8 isimli 544 sayfadan oluşan kitap ; Robert Jordan tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 03.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Artık Kan Dökülmesin pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Artık Kan Dökülmesin indir, Artık Kan Dökülmesin oku ve Artık Kan Dökülmesin pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hançer Yolu / Zaman Çarkı 8 pdf – Yandex indir - PDF indir