Hamilelik Enerjisi pdf – Yandex indir

tarafından
16
Hamilelik Enerjisi pdf – Yandex indir

Eskiden “tekne kazıntısı” bebekler vardı hatırlar mısın? Anne ve babasının emeklilik çağında dünyaya gelmiş kıymetli çocuklar… Namı diğer emeklilik bebekleri…
Sanki eskiden hamile kalmak daha kolaydı değil mi? Kadınlar kırklı yaşlarındayken bile kolaylıkla doğum yapabiliyorlardı. Tüp bebek merkezleri bu kadar yoğun değildi. Çocuk sahibi olamadığı için doktora başvuranların sayısı günümüzdeki talebin neredeyse üçte biri kadardı…
Sence ne oldu da hamile kalmak artık daha güç bir mesele haline geldi, doğurganlığının en verimli çağındaki kadınlar bile hamile kalmakta zorlanır oldu?
Çünkü erkek-kadın dengemiz değişti!
Hamilelik, öncesinde, sırasında ve sonrasında tertemiz ve güçlü bir enerjiye sahip olmayı gerektiren eşsiz bir deneyimdir. Önce anne adayının, sonra baba adayının, ardından geçmişin, geleceğin, evin ve etraftaki insanların enerjileri dengelendiğinde dünyanın en keyifli, en mucizevi deneyimidir hamilelik.
Yaşam koçu Zişan Durmanın kaleme aldığı Hamilelik Enerjisi bebek sahibi olmayı arzulayan, hamile olan ya da doğum yapmış her annenin başucu kitabı. Zişan Durma, anne adaylarının hamilelik enerjisinin nasıl dengeleneceğini, arzulanan bebeğe kavuşabilmenin en kolay, en şifalı ve en tesirli yollarını uygulanabilir pratik tekniklerle açıklıyor.
 

Hamilelik Enerjisi isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Zişan Durma tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 06.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Hamilelik Enerjisi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.