Hacienda pdf – Yandex indir

tarafından
8
Hacienda pdf – Yandex indir

Rebecca’nın kulaklarını çınlatan bu doğaüstü gerilim romanı, Meksika Bağımsızlık Savaşı sonrasında yaşanan olaylara kapı aralıyor. Ücra bir ev, kötü niyetli şeytani bir hayalet ve onların pençesine düşen bir kadın…
Savaşta hem ailesini hem de evini kaybeden ve yapayalnız kalan Beatriz gözü yükseklerde olan hırslı bir kadındır. Ne pahasına olursa olsun baştan başlayacak ve sahip olmadıklarına duyduğu özlemle savaşacaktır. Umulmadık bir anda Don Rodolfo Solórzano’dan aldığı evlilik teklifi onun için bir fırsattır.  Solórzano’nun önceki eşinin ölümüyle ilgili söylentileri duymazdan gelir ve her şeyin yoluna gireceği inancıyla sığınak olarak gördüğü San Isidro Çiftliği’ne yerleşir ancak çiftlikten geçen yollarda şüpheli sesler yankılanmaktadır. 
Karanlığın bir gölgesi var mıdır? Sahipsiz sesler yanıt almak için mi konuşur? Üste çıkan duvarların ardında neler saklıdır? Beatriz artık şunu anlamıştır:
“Çiftlikte bir sorun var ve kimse ona yardım edemeyecek!”
Modern korku edebiyatının yıldız ismi Isabel Canas’tan rakipsiz bir ilk roman! Titreşimli bir ev, göz alıcı bir tarihe dayanırken, okuyucuyu nefes nefese bırakan Hacienda, Gotik geleneklerle örülü, karanlık bir kasveti eşsiz bir aşkla birleştiriyor. Işıklar kapandığında gözle görülür tek şey, tersine işleyen zaman! 
 
 

Hacienda isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Isabel Canas tarafından yazılmış ve OTANTİK KİTAP yayınevinin 31.10.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Hacienda pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.