Güven İslamoğlu ile Her Evde Bir Hikaye Var pdf – Yandex indir

Güven İslamoğlu ile Her Evde Bir Hikaye Var pdf – Yandex indir

Etrafınıza, kendinize bir bakın. Sokakta yürürken yanlışlıkla omzuna çarptığınız
 birinin, işe giderken otobüse adım attığınızda gördüğünüz şoförün, arka sokaklarda yürürken akşamları mutfağından tabak sesleri gelen o sarı ışıklı pencerenin arkasındaki kadının, şehirlerin arasında arabanızla
 giderken el salladığınız için gülümseyen o yabancının ve sizin…
Herkesin, herkesin evinin bir hikâyesi vardır. Ve nereye saplanırsa saplansın, kimi gösterirse göstersin sizi insanlara götüren okun ucu, size tesadüf edecek başka bir ok da çoktan fırlatılmıştır.
 
Güven İslamoğlu “Her Evde Bir Hikâye Var” diyerek ev ev dolaştı, toplumda ‘görünür olmayan’ sıradan insanları, yani bizi gördü, dinledi.
Ve her evden nefes kesen bir hikâye çıktı…
 

Güven İslamoğlu ile Her Evde Bir Hikaye Var isimli 172 sayfadan oluşan kitap ; Güven İslamoğlu tarafından yazılmış ve HÜRRİYET KİTAP yayınevinin 10.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Seslerin Seyyahı Evliya Çelebi'nin Kayıp Sazları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Seslerin Seyyahı Evliya Çelebi'nin Kayıp Sazları indir, Seslerin Seyyahı Evliya Çelebi'nin Kayıp Sazları oku ve Seslerin Seyyahı Evliya Çelebi'nin Kayıp Sazları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Güven İslamoğlu ile Her Evde Bir Hikaye Var pdf – Yandex indir - PDF indir