Gündüz ve Gece Hikayeleri (Cep Boy) (Tam Metin) pdf – Yandex indir

tarafından
7
Gündüz ve Gece Hikayeleri (Cep Boy) (Tam Metin) pdf – Yandex indir

Modern öykücülüğün en önemli isimlerinden Guy de Maupassant’ın kendine has karamsar ve ironik üslubunun en karakteristik özelliklerini taşıyan yirmi bir kısa eseri Gündüz ve Gece Hikâyeleri’nde bir araya geliyor. Aşk, ikiyüzlülük, yalnızlık, yoksulluk ve korku gibi farklı temalara sahip bu çarpıcı derleme, on dokuzuncu yüzyıl Fransız toplumunun incelikli bir panoramasını sunuyor. Yalnızlığa mahkûm olduğunu düşündüğü insanlığın küçük dramlar karşısında yapabileceklerini eşsiz bir gözlem gücüyle ele alan Maupassant’ın “Gerdanlık”, “Mutluluk” ve “Kan Davası” gibi ünlü hikâyelerini de barındıran bu eser, okuyucuyu tekinsiz ama etkileyici bir deneyime çağırıyor.
 

Gündüz ve Gece Hikayeleri (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 260 sayfadan oluşan kitap ; Guy de Maupassant tarafından yazılmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 14.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Huzurun Resmi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Huzurun Resmi indir, Huzurun Resmi oku ve Huzurun Resmi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gündüz ve Gece Hikayeleri (Cep Boy) (Tam Metin) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.