Gün Doğumunda pdf – Yandex indir

tarafından
6
Gün Doğumunda pdf – Yandex indir

Işık, 20’li yaşlarının ortasında, özgürlüğüne düşkün ve kendi ayakları üzerinde duran genç bir kadındır. Babası ile arasında güçlü bir bağ olan Işık, sanata olan ilgisini ise küçük yaşta kaybettiği ressam annesine borçludur. Çok sevdiği bir işi olan genç kadın, etrafını arkadaşlarıyla çevrelediği huzurlu bir hayata sahiptir. Ancak bu durum çok yakında değişecektir…
 
Işık, bir gün babasının ona verdiği haberle, hayatında çok önemli bir dönüm noktasına gelir. Özgürlüğü tehdit altında olan genç kadın, duygularıyla da baş etmek için büyük bir sınavla karşı karşıyadır. Geçmişin sırları ve anın tehlikeleriyle yüzleşen Işık, bu süreçte hem büyümenin anlamını öğrenecek hem de kişiliğine dair yeni keşiflerde bulunacaktır.
 

Gün Doğumunda isimli 302 sayfadan oluşan kitap ; Ezgi Özbulut tarafından yazılmış ve PERSEUS YAYINEVİ yayınevinin 03.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Teleskobumla Uçuyorum pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Teleskobumla Uçuyorum indir, Teleskobumla Uçuyorum oku ve Teleskobumla Uçuyorum pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gün Doğumunda pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.