Gri Gökyüzü pdf – Yandex indir

tarafından
9
Gri Gökyüzü pdf – Yandex indir

(Avrupa Gezi Notları)
 
Akademisyenlerden çok daha fazla bilgiyi kullanabilme ve aktarabilme özelliğiniz ve yeteneğiniz var. Yazılarınızı zevkle okuyorum ve sizi takdir ediyorum.
Dr. Yusuf Yılmaz
 
Hocam kaleminize sağlık diyorum. Sizin yazıları okurken gezgin programlarını seyreder gibi oluyorum. Sadece şehri anlatmıyor tarihini, kültürünü, yemeklerini, ekonomisini kısaca her şeyini anlatıyorsunuz. Bu da okuyucuda genel kültür oluşturuyor. Yazılarınızla ortaya karışık bir yemek sunuyorsunuz kim hangi tadı almak istiyorsa onu alıyor. Tebrik ederim.
Ayşe Bayraktar / Diyetisyen
 
Seyyah olmak ayrı bir meziyet, yaşadıklarını gördüklerini yazıya dökmek daha başka bir meziyettir. Maşallah sizde ikisi de var.
Ammar Serdal / Tur Operatörü
 
Salim hocam şöyle bir gezi ziyafetinde gezmiş gibi oldum. Güçlü bir kaleminiz var. Yazılarınız sade, akıcı ve bilgilendirici. İçerik güzel, farklı konular ve bakış açılarıyla zengin tutulmuş. Bize böylesi bir gezi güzelliği ve tadı yaşattığınız için teşekkür ederiz.
Prof. Dr. Yüksel Abalı
 
Salim hocam profesyonel gezi yazarı olmuşsun. Belirli bir stilin var. İstikrarla o stili her yazında hem üslup hem içerik olarak zahmetsizce çok rahat hissi uyandırarak koruyorsun. Yazıların samimi ve isteyerek yazıldığı için okuyanı oraya götürmüş kadar oluyorsun. Tarihi ve Coğrafi bilgiler sunarak olayı 3-4 boyutlu hale getiriyorsun. Dilin hem sade hem de aynı zamanda zengin 300 kelime ile konuşan yeni nesiller yazamaz bu yazıları. Tebrik ederim.
Sezer Kaptan / Turist Rehberi
 

Gri Gökyüzü isimli 194 sayfadan oluşan kitap ; Salih Yılmaz tarafından yazılmış ve MENEVİŞ KİTAPLARI yayınevinin 21.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Gri Gökyüzü pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.