Gönülce pdf – Yandex indir

tarafından
20
Gönülce pdf – Yandex indir

Gönülce, zıtlık felsefesinde diyalektik çözümlemelere dayanır. Diyalektik; zıtlıkların çatışmasından ortaya çıkan ürünler bütünüdür. Zıttı olmayanın hakikati olmaz mantığıyla zıtlıklardan çözümlemeler ürettik.
Delilimiz ise iki gözün buluşmasında ortaya çıkan bütünsel görüntüdür. Elmayı ikiye ayırdığımızda oluşan iki yarımın birbirine eşleşince bir tam elmada tümcelenmesidir. Aynı iki sevgili gibi…
Gönülce felsefesinde şunu anladık ki zıt demek ters demek değil imiş. Zıtlık, var olanın var olana eşleşmesi, bütünleşmesi demektir. Kitaptaki tüm şiirlerimiz ve rubailerimizde farkındalık, uyanış, felsefe ve insan yaşamı ile ilgili diyalektik zıtlıklardan çözümlemeler ve deliller elde ettik. 
Buyurun aşk ikramında edebimizden faide alın…

Aşk GÖZLÜM 
Aşk gözlerine sevda verilir söze ne hacet
Aşk YÜZLÜM
Aşk dudağınca şerbet içilir şarap çi hacet
-Ê-
 
 

Gönülce isimli 263 sayfadan oluşan kitap ; Ömer Hattapoğlu tarafından yazılmış ve ATEŞ YAYINLARI yayınevinin 06.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Heder Ağacı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Heder Ağacı indir, Heder Ağacı oku ve Heder Ağacı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gönülce pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.