Göçmen Çocuk İçin Bir Şehir – A City For An Immigrant Child pdf – Yandex indir

tarafından
28
Göçmen Çocuk İçin Bir Şehir – A City For An Immigrant Child pdf – Yandex indir

Şehirlerin, göçmen çocuklarla ilişkisi bağlamında ele alındığı 2. Uluslararası Çocukların Şehri Kongresi çıktıları Göçmen Çocuk için Bir Şehir kitabında sunuluyor.
2. Uluslararası Çocukların Şehri Kongresi, göçmen çocukların şehirde karşılaştıkları sorunların fark edilmesi ve bunlara çözüm önerileri oluşturulması açısından yerel yönetimler, akademisyenler, uzmanlar ve tasarımcılardan oluşan önemli bir platform oldu. Çocuk, kentleşme ve göç alanlarında çalışan kıymetli akademisyenleri, sivil toplum kuruluşlarını ve yerel yönetim uzmanlarını göçmen çocuklarla bir araya getirdi. Psikososyal destek ve sosyal uyum; çalışma ve erken yetişkinlik; eğitim ve şehir ile belediye hizmetleri gibi ana temalar çerçevesinde pek çok değerli öneri sunan çalıştay raporları; atölye çalışmalarının çıktıları ve uzmanların bildirileri, İngilizce ve Arapça özetleriyle birlikte bu kitapta bir araya getirildi.
 
 

Göçmen Çocuk İçin Bir Şehir – A City For An Immigrant Child isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 12.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tarafsız Bölge pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Tarafsız Bölge indir, Tarafsız Bölge oku ve Tarafsız Bölge pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Göçmen Çocuk İçin Bir Şehir – A City For An Immigrant Child pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.