Göç pdf – Yandex indir

tarafından
15
Göç pdf – Yandex indir

Hayatı boyunca her şeyin sorumluluğunu almak zorunda kalan Fatma her konuda kendinden çok emin ve çok güçlüydü. Bir gün karşısına Hasan çıkmıştı. Hasan’ın eşi olmanın, ona bu dünyada verilmiş en büyük armağan olduğunu düşünmüştü. Yıllarca her işin üstesinden ustalıkla, azimle gelen Fatma; Hasan’ın yanındayken narin, kırılgan bir çiçek gibi hissediyordu. Sevildiğini, korunduğunu bilmek, Hasan’ın çatısının altında güvende hissetmek en büyük huzuruydu. Seneler sonra ilk defa eskisi gibi yalnız ve güçlü olmak zorunda kalmıştı. Hasan’ın yokluğu Fatma’nın o kırılgan kabuğundan çıkmasına ve dayanıklı, tüm güçlüklere göğüs gerebilen karakterine bürünmesine neden olmuştu.
 

Göç isimli 92 sayfadan oluşan kitap ; Yağmur Rabia Nar tarafından yazılmış ve KUTLU YAYINEVİ yayınevinin 27.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Melek ile Asuman pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Melek ile Asuman indir, Melek ile Asuman oku ve Melek ile Asuman pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Göç pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.