Gizemli Emanet pdf – Yandex indir

tarafından
35
Gizemli Emanet pdf – Yandex indir

GİZEMLİ EMANET KALPTEN KALBE TAŞINAN EMANET

1800’lü yılların son çeyreğinde İstanbul’un Prens Adaları’nda yaşayan üç kardeş varmış: Abdülkadir, Zeynep ve Mustafa…

Bir gün sabah ezanı okunurken Topkapı Sarayı’nda hareketlilik yaşanmış. Üç haberci Saray Kayığı ile üç kardeşin yaşadığı adaya doğru yola çıkmışlar. Güneş doğarken adaya varmışlar. Kuşlar haricinde kimsenin olmadığı sokaklardan geçmişler. Nihayet üç kardeşin kapısını çalmışlar ve büyük görevlerini bildirmişler.
Üç kardeş padişah tarafından özel bir görevle görevlendirilmiş. Bu kimselere söylememeleri gereken bir göreviymiş. Uzak Ülke’nin padişahından gizli emaneti alıp, Topkapı Sarayı’na, padişahlarına getireceklermiş. Hemen hazırlanmalılarmış. Çünkü yolları çok uzunmuş.
Maceralı bir yolculuk onları bekliyormuş. Bu yolda gizemler, haramiler, çöller, denizler, buzlar, şehirler, ülkeler, padişahlar, paşalar, prensler, yazarlar, bilim insanları, kütüphaneler varmış…
 

Gizemli Emanet isimli 88 sayfadan oluşan kitap ; Begüm Özkaya Kurt tarafından yazılmış ve HİCBİŞEY yayınevinin 27.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yola Çıktıklarım Müslümanca Düşünebilme Becerisi Üzerine Temrinler pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Yola Çıktıklarım Müslümanca Düşünebilme Becerisi Üzerine Temrinler indir, Yola Çıktıklarım Müslümanca Düşünebilme Becerisi Üzerine Temrinler oku ve Yola Çıktıklarım Müslümanca Düşünebilme Becerisi Üzerine Temrinler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gizemli Emanet pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.