Gizemli Cinayetler Çin Mahallesi’ndeki Sır pdf – Yandex indir

tarafından
5
Gizemli Cinayetler  Çin Mahallesi’ndeki Sır pdf – Yandex indir

Malpensa yakınlarındaki bir hastanede patalog olarak çalışan Tommy Davies, Milano’dan Pekin’e uçan ve birkaç gün sonraki dönüş uçuşundan inemeden ölen bir Çin vatandaşının cesedine otopsi yapacak.
Görünüşe göre adam, Çin’de geçirdiği birkaç gün içinde ciğerinin bir parçasını kaybetmiş. Jandarmadan Yüzbaşı Pauli’nin yaptığı ziyaretin ve sorduğu soruların ardından Tommy’nin, bu olayın içinde başka bir şeylerin saklandığına dair şüpheleri artıyor.
Tommy, gazetecilik kariyerinde keskin bir dönüş noktası arayan arkadaşı Abisso’yu da işin içine katarak, bu merak uyandıran durumu açıklığa kavuşturma arzusunu daha da ateşliyor.
Abisso, birkaç yıl önce tanık olduğu organ ticareti soruşturmasıyla bu olay arasında benzer bağlar keşfettikçe iş daha da karmaşıklaşıyor ve Milano’da Çinlilerin takip ettiği bir derginin başında olan Jin Wang’ın yardımıyla, giderek daha rahatsız edici bir hal alan bu gizeme birlikte ışık tutmaya çalışıyorlar.
 

Gizemli Cinayetler
Çin Mahallesi’ndeki Sır isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Mario Mazzanti tarafından yazılmış ve SONSUZ KİTAP yayınevinin 21.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Irmak Kitabı İmgeden Kavrama Felsefe pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Irmak Kitabı İmgeden Kavrama Felsefe indir, Irmak Kitabı İmgeden Kavrama Felsefe oku ve Irmak Kitabı İmgeden Kavrama Felsefe pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gizemli Cinayetler Çin Mahallesi’ndeki Sır pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.