Germanicia Güzeli pdf – Yandex indir

Germanicia Güzeli pdf – Yandex indir

Tarih, kültür, sanat ve edebiyatın buluştuğu “Germanicia Güzeli” romanının sahifeleri arasında gezintiye çıktığınızda, kendinizi bir anda tarihin sır dolu koridorlarında bulacaksınız. Âdeta iki bin yıl öncesinin havasını soluyacak, düşünce dünyanız bir tüy gibi hafifleyecek yeni ufuklara kanat açacaksınız.
Prof. Dr. Mehmet ÖZKARCI
“Germanicia Güzeli” romanı arkeoloji dünyasının da heyecanla okuyacağı bir roman. Konusu ve kahramanlarıyla, sürükleyici olay akışıyla, efsunlaşmış tarihi okuyacak ve mozaiklerin gizemli dünyasından tarihi eserlere bakış açınızı değiştireceğiniz bu muhteşem romanı mutlaka okumalısınız.
Doç. Dr. Oktay DUMANKAYA
                  
İki bin yıldır toprağın altında uyuyan antik bir şehri ve şehrin hikâyesini keşfe çıkan iki arkeolog… Ve antik kentin dramatik hikâyesi… Kaba güç ile sanatın, hırslı yöneticiler ile sanatkârın mücadelesinden doğan bu kentin zarif mozaiklerine kazınmış emsalsiz bir aşk… Germanicia’da doğup türlü entrikaları aşarak Konstantaniye’de patrik olan ve hakikati sofistik bir anlayışla insanlara anlatan bir din adamı… Bu hikâyeleri gün ışığına çıkartmak için mücadele verirken içlerindeki derin aşkı keşfeden iki arkeolog…  Bunlar elinizdeki eserin özgünlüğüne işaret eden birkaç ipucu. Gerçek olayları roman kurgusuyla kaynaştırırken eserin tarihsel gerçeklerle uyumlu olmasına özen gösteren bu eser kişileri tarihî bir şahsiyet değil, psikolojileriyle birlikte, karakter oluşturarak sunmaktadır. Bu romanı okuduktan sonra Germanicia’ya çok farklı bir gözle bakacaksınız.
Eğitimci Yazar Ramazan AVCI
 

Germanicia Güzeli isimli 312 sayfadan oluşan kitap ; Ali Avgın tarafından yazılmış ve EFTALYA KİTAP yayınevinin 25.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Onu Beklerken pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Onu Beklerken indir, Onu Beklerken oku ve Onu Beklerken pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Germanicia Güzeli pdf – Yandex indir - PDF indir